Wzrastaj

aż pod niebo

Samorozwój lidera jutra. Poradnik zarządzania sobą.

To kolejna książka z cyklu „syntez”, jednak w odróżnieniu od „Liderów jutra”, jest ona praktyczna. To PORADNIK ZARZĄDZANIA SOBĄ w postaci podanych dokładnie opisów doświadczeń do własnego rozwoju i wykonywania. Gdy nie będziemy kontrolować rozwoju i zaburzymy proces wzrastania, to staniemy się ofiarami własnych skostniałych przekonań i niezdrowych nawyków, oraz cywilizacyjnych chorób, nękających coraz bardziej ludzkość.

Autorka służy tutaj jako przewodniczka po meandrach siebie, aby harmonizować to, co nadal czeka na ekspresję lub to, co nadmiernie wybujałe. Pomaga więc nadać kierunek wzrastaniu każdej osoby, ale tylko ona – każda osoba, może przejąć ster rozwoju w swoje ręce i otworzyć drzwi do bogactwa w niej, które domaga się wyrażenia. To jest wyzwanie dla każdego, a jednocześnie wezwanie dla tych, którzy chcą przetrwać w czasach globalnych kryzysów, z klimatycznym włącznie.

 

Wyjątkowym novum, a jednocześnie wyzwaniem na obecne czasy jest umiejętność zarządzania sobą. Nie możesz bowiem skutecznie zarządzać innymi, jeśli nie nauczysz się kierować sobą. To nadzwyczaj trudna umiejętność, gdy nie masz do tego instruktora czy przewodnika do wewnętrznego świata. Niemniej jest ona ogromnie satysfakcjonująca, prowadząca nie tylko do dobrostanu i zdrowia we wszystkich dziedzinach życia, ale przede wszystkim do „zakwitnięcia’, a więc samo-aktualizowania potencjałów, drzemiących w każdym i do zrealizowania siebie w życiu dla swego i innych dobra. Jeśli tego nie zrobisz, Twój sukces (o ile) będzie powierzchowny, bez głębi, a Twoja sztuka życia – „bez duszy”.Autorka wprowadza Czytelnika w meandry wewnętrznego świata, poprzez proste ćwiczenia wizualizacyjne, a każda osoba jest zaproszona do otwarcia do niego drzwi, aby zobaczyć, „co jest więcej”. Jako wyjątkowa istota każdy z nas jest niepowtarzalny, a stąd musi sam siebie odkryć. Ta książka jest dla zdrowych, samoaktualizujących się nieustannie osób. Jest dla wybranych, dla tych, którzy czują się „powołani”, aby takimi być – „liderami jutra”.

Cena wersji drukowanej – 92 zł, ebook – 68 zł.