Studenci

Jeśli jesteś zainteresowany tym podejściem, które zmieni wiele w Twoim życiu, to czytaj dalej, a następnie koniecznie skontaktuj się ze mną. Możesz też odbyć PRAKTYKI STUDENCKIE! Pomogą Ci one w podjęciu decyzji! Bądź jednym z WIELU!

Odtąd nie będziesz chciał niczego więcej! Spróbuj!
Niech PSYCHOSYNTEZA stanie się TWOJĄ PASJĄ, tak jak stała się MOJĄ!

OFERTA DLA STUDENTÓW

Zapraszam gorąco

szczególnie studentów psychologii do uczenia się psychosyntezy u „żródła” w Polsce, a więc w Instytucie Psychosyntezy, a więc tam, gdzie zgromadzone jest indywidualne doświadczenie (psychosynteza to PRAKTYKA, a nie tylkoTEORIA przekazywana na wykłądach akademickich, bez używania jej NA SOBIE), piśmiennictwo, autorskie programy i piśmiennictwo osobiste Fundatorki Instytutu Psychosyntezy (książki własne – 33 i ponad 120 artykułów, zawartych w licznych publikacjach naukowych i popularnonaukowych. Psychosynteza ma ponad 100 lat i jest wyjątkowo ważna na NOWE CZASY – wspierania talentów, realizowania siebie, rozwijania kreatywności, a przede wszystkim czasy kryzysów i konieczności przeżycia w zagrożonym świecie. Odbądź także PRAKTYKI STUDENCKIE – dostępne od tego roku! Już się rozpoczęły i będą trwać do 15 września! Pytaj o warunki i możliwości, gdyż ilość miejsc jest limitowana

Możesz tutaj wybrać sobie różne specjalizacje:

1. rozwój osobowy

2. rozwój personalny i transpersonalny, a w tych:

a. wspieranie rozwoju dziecka i młodego człowieka

b. rozwój osobowy i transpersonalny KOBIETY

c. kreatorzy zmiany – budowanie Nowej przyszłości – LIDERZY JUTRA

d. wspieranie wielu przestrzeni zdrowia i dobrostanu (WELL-BEING, WELLNESS) – odbudowywanie wewnętrznej homeostazy.

Dostępne są kursy tematyczne i cykliczne.

Mogą one być częścią programu doskonalącego i kwalifikacyjnego dla przygotowania:

1. konsultantów psychosyntezy w zakresie doradztwa osobowego i transpersonalnego (doradztwo zrównoważonego rozwoju);

2. coaching osobowy i transpersonalny – dla przygotowania coachów dobrostanu i zyciowych (life Coach, Well-being Coach psychosyntezy).

Ilość miejsc ograniczona!

WSPÓŁPRACA

INSTYTUT poszukuje wolontariuszy do prac okazjonalnych (przepisywanie tekstów, drobne prace biurowe, promocja w mediach społecznościowych) lub studentów na praktyki – najchętniej studentów psychologii.
Zgłoszenia telefoniczne 9.00-16.00.

Rekomendacje

{

Co się zmieniło? Przede wszystkim to jak myślę o sobie i o tym co mnie spotyka. Wiem, co jest silne we mnie i wiem jak z tej siły korzystać ze spokojem i miłością. Reaguję zupełnie inaczej. To z kolei zmieniło całą sytuację w mojej rodzinie. Zrozumiałam jakie schematy postępowania stosowałam do tej pory i ja, i mąż. Gdy to sobie uświadomiłam, zmieniłam je. Umiałam też we właściwy sposób porozmawiać z mężem, który nie tylko zrozumiał, co chcę mu przekazać, ale sam zmienił swoje schematy. Praktycznie z dnia na dzień. Nie sądziłam, że to jest możliwe. I najważniejsze - dzieci również zauważyły tą zmianę!
Jestem pełna nadziei na przyszłość. Nie tylko mam konkretne metody, którymi mogę pracować nad swoimi emocjami, myślami, reakcjami. Odzyskałam wewnętrzną siłę i mam teraz energię by rozwijać się również zawodowo.
Jestem ogromnie wdzięczna Pani Ewie Białek za niezwykłą mądrość, ogromną wiedzę, uważność na każde słowo, pełen zrozumienia i miłości sposób prowadzenia mnie przez cały proces. 

- Małgorzata Nowak

Adres

Instytut Psychosyntezy®

ul. Romana Maciejewskiego 1/51

03-187 Warszawa

Telefon

+48 609 382 458

umawianie sesji

 

E-mail

instytut@psychosynteza.pl

pytania dodatkowe