Studenci

Jeśli jesteś zainteresowany tym podejściem, które zmieni wiele w Twoim życiu, to czytaj dalej, a następnie koniecznie skontaktuj się ze mną. Odtąd nie będziesz chciał niczego więcej! Spróbuj!
Niech PSYCHOSYNTEZA stanie się TWOJĄ PASJĄ, tak jak stała się MOJĄ!

OFERTA DLA STUDENTÓW

Zapraszam gorąco

szczególnie studentów psychologii do uczenia się psychosyntezy u “żródła” w Polsce, a więc w Instytucie Psychosyntezy, a więc tam, gdzie zgromadzone jest indywidualne doświadczenie (psychosynteza to PRAKTYKA, a nie tylkoTEORIA przekazywana na wykłądach akademickich, bez używania jej NA SOBIE), piśmiennictwo, autorskie programy i piśmiennictwo osobiste Fundatorki Instytutu Psychosyntezy (książki własne – 33 i ponad 120 artykułów, zawartych w licznych publikacjach naukowych i popularnonaukowych. Psychosynteza ma ponad 100 lat i jest wyjątkowo ważna na NOWE CZASY – wspierania talentów, realizowania siebie, rozwijania kreatywności, a przede wszystkim czasy kryzysów i konieczności przeżycia w zagrożonym świecie.

Możesz tutaj wybrać sobie różne specjalizacje:

1. rozwój osobowy

2. rozwój personalny i transpersonalny, a w tych:

a. wspieranie rozwoju dziecka i młodego człowieka

b. rozwój osobowy i transpersonalny KOBIETY

c. kreatorzy zmiany – budowanie Nowej przyszłości – LIDERZY JUTRA

d. wspieranie wielu przestrzeni zdrowia i dobrostanu (WELL-BEING, WELLNESS) – odbudowywanie wewnętrznej homeostazy.

Dostępne są kursy tematyczne i cykliczne.

Mogą one być częścią programu doskonalącego i kwalifikacyjnego dla przygotowania:

1. konsultantów psychosyntezy w zakresie doradztwa osobowego i transpersonalnego (doradztwo zrównoważonego rozwoju);

2. coaching osobowy i transpersonalny – dla przygotowania coachów dobrostanu i zyciowych (life Coach, Well-being Coach psychosyntezy).

Ilość miejsc ograniczona!

WSPÓŁPRACA

INSTYTUT poszukuje wolontariuszy do prac okazjonalnych (przepisywanie tekstów, drobne prace biurowe, promocja w mediach społecznościowych) lub studentów na praktyki – najchętniej studentów psychologii.
Zgłoszenia telefoniczne 9.00-16.00.

Rekomendacje

{
Ukończenie kursu Teatru Wewnętrznego było piękną choć niełatwą podróżą w głąb samej siebie. Dla mnie ta podróż zakończyła się sukcesem i zachęcam do niej każdego kto chce poznać odpowiedź na pytania: Kim jestem? Po co tu jestem?

Rola dr Ewy Danuty Białek w tym procesie jest nieoceniona. Jestem wdzięczna za te trzy miesiące pracy podczas której krok po kroku otwierała Pani przede mną kolejne drzwi.

- Arleta Tudrujek

Adres

Instytut Psychosyntezy
ul. Romana Maciejewskiego 1/51
03-187 Warszawa