Studenci

Jeśli jesteś zainteresowany tym podejściem, które zmieni wiele w Twoim życiu, to czytaj dalej, a następnie koniecznie skontaktuj się ze mną. Możesz też odbyć PRAKTYKI STUDENCKIE! Pomogą Ci one w podjęciu decyzji! Bądź jednym z NIELICZNYCH, którzy podejmą się tej specjalizacji i będą AWANGARDĄ PRZYSZŁOŚCI!

Odtąd nie będziesz chciał niczego więcej! Spróbuj!
Niech PSYCHOSYNTEZA stanie się TWOJĄ PASJĄ, tak jak stała się MOJĄ!

OFERTA DLA STUDENTÓW

Zapraszam gorąco

szczególnie studentów psychologii do uczenia się psychosyntezy u „żródła” w Polsce, w Instytucie Psychosyntezy w Warszawie lub on-line, a więc tam, gdzie zgromadzone jest indywidualne doświadczenie (psychosynteza to PRAKTYKA, a nie tylkoTEORIA przekazywana na wykładach akademickich, bez używania jej NA SOBIE), piśmiennictwo światowe, autorskie programy i piśmiennictwo osobiste Fundatorki Instytutu Psychosyntezy (książki własne – 54 i ponad 60 artykułów, zawartych w licznych publikacjach naukowych i popularnonaukowych. Psychosynteza ma ponad 100 lat i jest wyjątkowo ważna na NOWE CZASY – wspierania talentów, realizowania siebie, rozwijania kreatywności, a przede wszystkim czasy kryzysów i konieczności przeżycia w zagrożonym świecie. Zgłoś się także na PRAKTYKI STUDENCKIE – dostępne od tego roku! Już się rozpoczęły w wakacje i trwają w kolejnym roku akademickim!

Pytaj o warunki i możliwości, gdyż ilość miejsc jest limitowana!

Możesz tutaj wybrać różne specjalizacje:

1. rozwój osobowy

2. rozwój personalny i transpersonalny, a w tych:

a. wspieranie rozwoju dziecka i młodego człowieka

b. rozwój osobowy i transpersonalny KOBIETY

c. kreatorzy zmiany – budowanie Nowej przyszłości – LIDERZY JUTRA

d. wspieranie wielu przestrzeni zdrowia i dobrostanu (WELL-BEING, WELLNESS) – odbudowywanie wewnętrznej homeostazy.

Dostępne są kursy tematyczne i cykliczne.

Mogą one być częścią programu doskonalącego i kwalifikacyjnego dla przygotowania:

1. konsultantów psychosyntezy w zakresie doradztwa osobowego i transpersonalnego (doradztwo zrównoważonego rozwoju);

2. coaching osobowy i transpersonalny – dla przygotowania coachów dobrostanu i zyciowych (life Coach, Well-being Coach psychosyntezy).

INSTYTUT PSYCHOSYNTEZY – to jedyny profesjonalny ośrodek psychosyntezy w Polsce. Ogłasza nabór na kursy psychosyntezy – samorealizacji siebie, włączając sferę duchową, prowadzące do uzyskania tytułu konsultanta, mentora czy  coacha transpersonalnego, według Johna Whitmore – treningu efektywności.  Kurs  stacjonarny lub e-learning trwa 1-3 lat. Jest możliwość wpisania na listę psychosyntetyków na świecie.

Kontakt: www.psychosynteza.pl ; instytut@psychosynteza.pl

Ilość miejsc ograniczona!

WSPÓŁPRACA

INSTYTUT poszukuje wolontariuszy do prac okazjonalnych (przepisywanie tekstów, drobne prace biurowe, promocja w mediach społecznościowych) lub studentów na praktyki – najchętniej studentów psychologii.
Zgłoszenia telefoniczne 9.00-16.00.

Rekomendacje

{

Co się zmieniło? Przede wszystkim to jak myślę o sobie i o tym co mnie spotyka. Wiem, co jest silne we mnie    i wiem jak z tej siły korzystać ze spokojem i miłością. Reaguję zupełnie inaczej. To z kolei zmieniło całą sytuację w mojej rodzinie. Zrozumiałam jakie schematy postępowania stosowałam do tej pory i ja, i mąż. Gdy to sobie uświadomiłam, zmieniłam je. Umiałam też we właściwy sposób porozmawiać           

z mężem, który nie tylko zrozumiał, co chcę mu przekazać, ale sam zmienił swoje schematy. Praktycznie z dnia na dzień. Nie sądziłam, że to jest możliwe. I najważniejsze - dzieci również zauważyły tę zmianę!
Jestem pełna nadziei na przyszłość. Nie tylko mam konkretne metody, którymi mogę pracować nad swoimi emocjami, myślami, reakcjami. Odzyskałam wewnętrzną siłę i mam teraz energię by rozwijać się również zawodowo.
Jestem ogromnie wdzięczna Pani Ewie Białek za niezwykłą mądrość, ogromną wiedzę, uważność na każde słowo, pełen zrozumienia i miłości sposób prowadzenia mnie przez cały proces. 

- Małgorzata Nowak

Tylko On-Line

 

Telefon

+48 609 382 458

umawianie sesji on-line

 

E-mail

instytut  & psychosynteza.pl

pytania dodatkowe