Książka drukowana i ebook

SZKOŁA EMOCJI

SZKOŁA EMOCJI – to element „szkoły życia”, gdzi e uczymy się doskonalenia siebie w swojej duchowej drodze przez życie – psychosyntezy.

Książka należy do cyklu WYZWANIA EDUKACYJNE & SZTUKA ŻYCIA  W ŚWIECIE & EDUKACJA DLA KAŻDEGO i jest praktycznym poradnikiem, jak radzić sobie z emocjami. Uświadamia  wewnętrznego obserwatora, ustanowienie „reżysera” wewnątrz siebie, czyli tego, który dokonuje wyborów takich a nie innych reakcji.

Pozwala zabezpieczyć się przed chorobami z autoimmunoagresji, a więc powstałymi w wyniku własnych reakcji emocjonalnych. Wyjątkowo ważna dla własnego zdrowia, a przede wszystkim budowania zdrowych relacji partnerskich, w  rodzinie, z dziećmi, aby nie popełniać błędów i aby nie trzeba było terapii, zarówno siebie jak i najbliższych.. Zawiera proste zadania /pytania do samokontroli, równoważenia myśli i emocji oraz pozostałych sfer swego funkcjonowania w życiu. Dzięki umiejętności radzenia sobie z emocjami stajemy się zdrowsi, bardziej zrównoważeni, jak również możemy wyrażać pełniej siebie w świecie. Cena książki drukowanej – 52 zł, ebook – 39 zł.