SESJE INDYWIDUALNE

SESJE INDYWIDUALNE – to forma pracy dopasowana do indywidualnych potrzeb. Innymi słowy „szyta na miarę osoby”. Pozwala na odnajdywanie w osobie jej potencjałów dotychczas nie wykorzystanych oraz prowadzi do dobrostanu osobowego i duchowego / well-being. Pomaga ruszyć z miejsca zatrzymania, zrozumieć sens tego doświadczenia i podążać w kierunku ustanowionego celu. 

SESJE INDYWIDUALNE

Mogą dotyczyć zarówno celu indywidualnego (uzdrowienie traumy, zdrowia, harmonii wewnętrznej, relacji, poczucia własnej wartości, pokochania siebie, sensu życia) jak i szerszego – pracy zawodowej (sensu choroby i dramatycznych doświadczeń, odkrycie misji, „pracy życia”, służby dla społeczności czy świata). W ten sposób, pracując z ciałem, myśleniem, emocjami, następuje zrozumienie duchowej przestrzeni życia osobowego, włączając jego duchowy aspekt.  

Sesje indywidualne dotyczą konsultacji i coachingu w zakresie holistycznego zdrowia, życia, rozwoju osobowego i transpersonalnego oraz doradztwa dla firm.  Wykorzystując integralne podejście do rozwoju i zdrowia, przyglądając się każdej dziedzinie życia, pracuję technikami psychosyntezy dla integracji doświadczeń i zrozumienia ich sensu dla poszczególnej osoby. Służę jako przewodniczka dla odkrywania przez osobę jej celów i skutecznych rozwiązań pasujących do jej drogi życia i tego dokąd zmierza.

Instytut oferuje (zob. psychosynteza.pl/moja-oferta/

Transformacyjny mentoring

Coaching życiowy

Coaching transpersonalny

Coaching zdrowotny

Konsultacje zdrowotne 

Pracuję zwykle w systemie cyklicznych sesji trwających 3 i pół miesiąca dla wspomagania klienta w zrozumieniu zarządzania sobą.

https://psychosynteza.pl/produkt/konsultacje-coaching-zdrowotny-15-minut/

https://psychosynteza.pl/produkt/konsultacje-coaching-zdrowotny-osobowy-i-transpersonalny-30-minut/-

https://psychosynteza.pl/produkt/konsultacje-coaching-zdrowotny-osobowy-i-transpersonalny-45-minut/

https://psychosynteza.pl/produkt/konsultacje-coaching-zdrowotny-osobowy-i-transpersonalny-60-minut/

Korzyści dla klienta

 

  • uświadomienie sobie przestrzeni i poziomów zdrowia i rozwoju oraz sensu życia i misji życia,
  • uzyskiwania pozytywnych efektów w kwestiach dobrostanu/zdrowia/życia, pracując nad zrozumieniem przyczyn swoich problemów, konsekwencji i potrzeby zmiany, zdrowotnych/partnerskich/wychowawczych/sensu i znaczenia,
  • doskonalenie siebie poprzez pracę nad swoją osobowością i bycia obserwatorką/em siebie,
  • porządkowanie siebie, prowadzące do zdrowia/ harmonii/ homeostazy w sobie i na zewnątrz, integracji osobowości, znajdowania sensu,
  • w miarę rozwoju pozaosobowego doświadczanie spełniania siebie / samo-aktualizacji i realizowania własnej misji / celu życia.

Rekomendacje

{

Co się zmieniło? Przede wszystkim to jak myślę o sobie i o tym co mnie spotyka. Wiem, co jest silne we mnie    i wiem jak z tej siły korzystać ze spokojem i miłością. Reaguję zupełnie inaczej. To z kolei zmieniło całą sytuację w mojej rodzinie. Zrozumiałam jakie schematy postępowania stosowałam do tej pory i ja, i mąż. Gdy to sobie uświadomiłam, zmieniłam je. Umiałam też we właściwy sposób porozmawiać           

z mężem, który nie tylko zrozumiał, co chcę mu przekazać, ale sam zmienił swoje schematy. Praktycznie z dnia na dzień. Nie sądziłam, że to jest możliwe. I najważniejsze - dzieci również zauważyły tę zmianę!
Jestem pełna nadziei na przyszłość. Nie tylko mam konkretne metody, którymi mogę pracować nad swoimi emocjami, myślami, reakcjami. Odzyskałam wewnętrzną siłę i mam teraz energię by rozwijać się również zawodowo.
Jestem ogromnie wdzięczna Pani Ewie Białek za niezwykłą mądrość, ogromną wiedzę, uważność na każde słowo, pełen zrozumienia i miłości sposób prowadzenia mnie przez cały proces. 

- Małgorzata Nowak

Tylko On-Line

 

Telefon

+48 609 382 458

umawianie sesji on-line

 

E-mail

instytut  & psychosynteza.pl

pytania dodatkowe