W dniu 1 października tego roku, jako fundatorka Instytutu Psychosyntezy w Warszawie, obchodzę wyjątkowe święto – 17-to lecie jego powołania! Z tego powodu zapraszam do kontaktu (może być wcześniej), aby dowiedzieć się więcej na temat psychosyntezy, jej licznych zastosowań (nie tylko w terapii), wydawnictw i książek, dostępnych poprzez Instytut oraz kursów cyfrowych – nowej formy prezentacji metod psychosyntezy dla osobowego i duchowego rozwoju każdej osoby.

Psychosynteza jest obecnie “na czasie”, ze względu na jej wiele płaszczyzn oddziaływań, ale przede wszystkim jej specyfikę – psychologię z duszą. Nie jest możliwym bowiem pracować z ludzmi i dla ludzi, nie włączając ich duchowej natury, traktując ich jak maszyny. Tego rodaju paradygmat, trwający przeszło 300 lat odhumanizował bowiem człowieka, a przede wszystkim wywołął ogromne spustoszenie w relacjach międzyludzkich i z Ziemią, przyczyniając się tym samym do wielu zagrożeń, chorób cywilizacyjnych, a przede wszystkim zmian klimatycznych. Traktowanie bowiem Wszechświata nez duchowego wymiaru, lub odłączonego od człowieka, wywołało brak dbałości o środowisko, bezduszne traktowanie drugiego człowieka. Rozwój technologii, traktowany jako “sztuka dla sztuki” bez liczenia się z powiązaniem człowieka z Naturą i Wszechświatem doprowadził do zatrucia środowiska i przebiegunowania Ziemi, jak też zmiany klimatu.

Jako ludzie musimy odzyskać siebie, swoją wielowymiarowość i odczytywać swoją misję, która związana jest z naszą indywidualną historią i życiowymi dramatami. Odczytanie tych “lekcji życia”, pozwoli na zrozumienie “wołania duszy”  i realizowanie swojej misji, która jest spójna z misją świata – rozwoju (ewolucji) i zachowania harmonii (dobrostanu).

Zapraaszam do kontaktu szczególnie STUDENTÓW różnych uczelni w tym medycyny, psychologii, ekologii, zarządzania, ale także sztuk pięknych, gdyż psychosynteza i jej techniki sprawdzają się wyjątkowo w tych dziedzinach, dbając o zdrowie i dobrostan, nie tylko skupiając się na chorobach. Psychosynteza pomaga bowiem myśleć pozytywnie, a ten rodzaj aktywności wspiera zdrowie, zamiast utrzymywać w chorobie.

Zapraszam też absolwentów, którzy czują niedosyt po skończeniu określonego kierunku. Pracując z psychosyntezą zrozumieją bowiem dokładnie “po co to było? ” i zbudują łączni między tym co było, a tym co będzie (syntezę swojego życia)

Jeśli jesteś zatrzymany/a w życiu czy masz zdrowotne problemy, których nie opanowało klasyczne, objawowe podejście – jest to moment do zwrócenia się w kierunku psychosyntey i zrozumienia powodów (przyczyn), oraz uwolnienia skutków i zdrowienia. Robię to skutecznie w ciągu niespełna czterech miesięcy, nie trzymając Cię przy sobie całym,i latami. Moim celem jest nauczeniue Cię rozumienia siebie, a w efekcie samosterowności i dokonywania właściwych wyborów, czego niestety nie uczy klasyczna psychologia od zarania dziejów.

Bądź a kontakcie, pytaj, czytaj ksiązk, oglądaj filmy na YouTube, nabądź kursy zarządzania sobą. Nie możesz słuchać tych, którzy nie zrozumieli siebie, a uczą innych rozwiązywania problemów, stosując schematy, nieadekwatne do każdej indywidualnej osoby. Pomagałam psychologom. którzy przez lata nie rozwiązali włąsnych prblemów. Świadectwo ukończenia czegoś nie jest weryfikatorem mądrości, a jedynie jakąś wiedzą, która jest zmienna. Najbardziej uczy nas życie, swoje własne i jego dramaty. Te ostatnie możemy przetworzyć w naszą siłę!

Nie zwlekaj! Życie nie czeka!