Wzrastaj aż pod niebo

Samorozwój lidera jutra. Poradnik zarządzania sobą.
Jest to praktyczne rozwinięcie jednej z poprzednich książek, zatytułowanej „LIDERZY JUTRA. Nowa przedsiębiorczość w trakcie cywilizacyjnej zmiany”, jak też całej serii „Poradników samo-edukacji” pod nazwą : EDUKACJA DLA KAŻDEGO. SZTUKA ŻYCIA W ŚWIECIE. Jest to już 31 książka Autorki, zgłębiającej szeroko rozumiany dobrostan i zdrowie oraz realizowanie siebie w świecie, bazując na swym naukowym doświadczeniu w medycynie, a następnie zgłębiania psychosyntezy.

Wyjątkowym novum, a jednocześnie wyzwaniem na obecne czasy jest umiejętność zarządzania sobą. Nie możesz bowiem skutecznie zarządzać innymi, jeśli nie nauczysz się kierować sobą. To nadzwyczaj trudna umiejętność, gdy nie masz do tego instruktora czy przewodnika do wewnętrznego świata. Niemniej jest ona ogromnie satysfakcjonująca, prowadząca nie tylko do dobrostanu i zdrowia we wszystkich dziedzinach życia, ale przede wszystkim do „zakwitnięcia’, a więc samo-aktualizowania potencjałów, drzemiących w każdym i do zrealizowania siebie w życiu dla swego i innych dobra. Jeśli tego nie zrobisz, Twój sukces (o ile) będzie powierzchowny, bez głębi, a Twoja sztuka życia – “bez duszy”.

Autorka wprowadza Czytelnika w meandry wewnętrznego świata, poprzez proste ćwiczenia wizualizacyjne, a każda osoba jest zaproszona do otwarcia do niego drzwi, aby zobaczyć, “co jest więcej”. Jako wyjątkowa istota każdy z nas jest niepowtarzalny, a stąd musi sam siebie odkryć. Ta książka jest dla zdrowych, samoaktualizujących się nieustannie osób. Jest dla wybranych, dla tych, którzy czują się “powołani”, aby takimi być – “liderami jutra”.